Klub Dziecięcy ,, Nasz Klub Malucha „ w Osięcinach

Nasz klub dziecięcy został założony z myślą o stworzeniu miejsca, w którym dzieci będą czuły się bezpieczne, akceptowane i kochane.
Dla większości dzieci żłobek, poza rodziną, jest pierwszym środowiskiem społecznym. Doświadczenia z tego okresu mogą stać się źródłem sukcesów, dlatego będziemy się starać, aby jakość świadczonych usług przez nasz żłobek była jak najwyższa.
Klub Dziecięcy organizuje swoją działalność w sposób dostosowany do potrzeb i możliwości rozwojowych dzieci w kontakcie z rodzicami i środowiskiem. Kładziemy duży nacisk na współpracę opiekunów z dziećmi i jego rodzicami, która ma wpływ na szeroko rozumianą edukację maluszka. Nasz żłobek jest miejscem, które stwarza możliwości ciągłego rozwoju dla dzieci, opiekunów i pozostałego personelu.
Placówka została przystosowana pod względem użytkowym, technicznym, gastronomicznym do potrzeb zdrowotnych małych dzieci.
Klub dziecięcy Nasz Klub Malucha zaprasza dzieci w wieku od 12 miesiąca do lat 3 w godzinach 6:30 – 16:30 od poniedziałku do piątku przez 12 miesięcy w roku.

Klub dziecięcy "Nasz Klub Malucha" funkcjonuje zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 oraz Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 25 marca 2011 r. w sprawie wymagań lokalowych i sanitarnych dotyczących żłobków i klubów dziecięcych.
Posiadamy wszelkie niezbędne pozwolenia obowiązujące kluby dziecięce, w tym pozytywną opinię Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz Państwowej Straży Pożarnej.
Posiadamy wpis do rejestru żłobków i klubów dziecięcych pod numerem 14615/Z wydany przez Wójta Gminy Osięciny .

załączniki:

Rekrutacja

Rodzice składają Wniosek o przyjęcie Dziecka w siedzibie biura placówki - ul. Wojska Polskiego 2a, 88-220 Osięciny lub za pomocą poczty elektronicznej na adres email: mali.odkrywcy@interia.pl

załączniki: