Klub Dziecięcy "Wyspa Malucha" w Radziejowie

Pierwsze 1000 dni życia Dziecka jest bardzo ważne w jego prawidłowym rozwoju. Wiemy o tym i chcemy ten czas jak najlepiej wykorzystać. Chodzi tu zarówno o rozwój fizyczny, psychiczny, emocjonalny jak i zrównoważoną zbilansowaną dietę. Pobyt w żłobku ma być pozytywnym doświadczeniem dla Dzieci, a Rodzicom dawać poczucie bezpieczeństwa.

W naszym żłobku Maluchy mają możliwość lepszego zaspakajania swoich potrzeb społecznych, emocjonalnych i poznawczych. Każde Dziecko jest niepowtarzalne i posiada magię własnej osoby, własne Ja, które trzeba pielęgnować i szanować. Zajęcia edukacyjne są ważnym elementem naszej pracy, ale najważniejsze jest, by Dziecko czuło się u nas jak w domu.

Każdego dnia zapewniać będziemy:
  • treningi pamięci oraz twórczego myślenia
  • bajko i muzykoterapie
  • zajęcia sensoryczne
  • naukę dobrych nawyków m.in zachowania przy stole, czynności samoobsługowych w toalecie, życzliwości, przyjaźni oraz wzajemnego szacunku

Do dyspozycji dzieci jest wyremontowana i nowoczesna sala i szatnia. Naszym atutem jest przestronny plac zabaw wśród zieleni Parku, który wyposażony jest w bezpieczny sprzęt rekreacyjno-sportowy dostosowany do wieku dzieci. Klub dziecięcy ,, Wyspa Malucha „ zaprasza dzieci w wieku od 12 miesiąca do lat 3 w godzinach 6:30 – 16:30 od poniedziałku do piątku przez 12 miesięcy w roku.

Nasz żłobek został założony z myślą o stworzeniu miejsca, w którym dzieci będą czuły się bezpieczne, akceptowane i kochane.

Klub dziecięcy "Wyspa Malucha" funkcjonuje zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 oraz Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 25 marca 2011 r. w sprawie wymagań lokalowych i sanitarnych dotyczących żłobków i klubów dziecięcych.
Posiadamy wszelkie niezbędne pozwolenia obowiązujące kluby dziecięce, w tym pozytywną opinię Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz Państwowej Straży Pożarnej.
Posiadamy wpis do rejestru żłobków i klubów dziecięcych pod numerem 17861/Z wydany przez Burmistrza Miasta Radziejów .

załączniki: